مداح و مذاکره با آمریکا

نام مداح: مهدی سلحشور

بیچاره، تو نمی‌فهمی! که آمریکا فقط و فقط سر نام علی(ع) معامله خواهد کرد نه چیز دیگه! دعوا سر نام علی است. آخه چرا این‌قدر تو نفهمی؟

نام این مداح مهدی سلحشور است، متن حرف‌های وی در این کلیپ:

بیچاره، تو نمی‌فهمی! که آمریکا فقط و فقط سر نام علی(ع) معامله خواهد کرد نه چیز دیگه! دعوا سر نام علی است. آخه چرا این‌قدر تو نفهمی؟

 

(حضار با دست زدن به همراه شعار: مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا)

 

حالا رهبر عزیزمون یک دوری داده (که) شما برید جلو ببینیم چه غلطی می‌کنید؟!

 

دست زدن مداوم حضار

 

ولی شما تردید نکنید، یک مثل بدی داره که من روم نمیشه اینجا بگم، ولی دشمن اگه تا آخر کار نیاد رضایت نمیده، تو فکر کردی که مثلا با یک ماچه راضی می‌شه؟

 

خنده حضار

 

این نیست، این اول کاره، تا آخرش میاد!

 

حالا مثلا یک خرده غنی‌سازی رو ... اینا رو مثلا بیایید ... دست بر می‌داره؟ آقا فرمودند، چرا گوش نمی‌کنید؟ آقا فرمودند به والله این دشمنی‌ها سر هسته‌ای نیست، از اول انقلاب این دشمنی‌ها بوده، تو استکبار ستیزی رو بگذار کنار، دشمنی با اسرائیل رو بگذار کنار، دفاع از مظلوم رو بگذار کنار، دفاع از حق رو بگذار کنار، هیچ کسی باهات کاری نداره. تا این هست نمی‌تونه باهات کنار بیاد، جمع نمیشه؛ یا به قول امام اون نباید میش باشه (احتمالا منظور مداح، گرگ بوده، نه میش)، یا تو باید از آرمان‌هات دست برداری دیگه.

 

تو علی و بگذار کنار، باهات کسی دیگه کار نداره. به والله تا آنجایی که امیر المومنین را نگیرند دست بردار نیستند، حرف سر چیز دیگه‌ای نیست، حرف سر اینجاست، اونها دارند توطئه می‌کنند، دارند فتنه می‌کنند، که توی مسایل اقتصادی به مردم فشار بیارند که مردم بگویند دیگه بابا به اینجام رسید، بریم دیگه راحت بشیم دیگه! می‌خواهند به اینجا برسونند.

 

یعنی دارند دوقطبی می‌کنند، حواستون جمع باشه. در مقابل آقا یک جبهه باز کنند که آقا رو مجبور کنند که از اصول بیاید پایین.

 

این صدای شما رو امشب همه‌ی سایت‌ها می روند و همه می‌شنوند، بذار همه بدونند که موضع بچه هیاتی‌ها چیه: «مرگ بر آمریکا» ...

 

(جواب حضار: مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا، ...)

هیچ رأیی داده نشده

دیدگاه‌ها

ملتی که تا بن دندان نیاز به آمریکا، تکنولوژی آمریکا و...دارد، بجای به کار انداختن حلقومش و دادن اینگونه شعارهای بی ثمر، باید عقلش را به کار بیندازد. مرگ بر روسیه و چین بقیه کشورهای مفت خور که صنایع داخلی مارا اینگونه فلج کرده ما را تا خرخره به خود نیازمند کرده اند. مرگ برآمریکا با شعار نیست با شعور است. شما وقتی از برنج و گندم و تکنولوژی و صنایع هواپیمایی آمریکا بی نیاز شدید، آن عملا نشانگر مرگ برآمریکاست. نه آنکه شعار مرگ برآمریکا بدهید برای خام کردن عده ای مردم کوچه و بازار و بعد زیر میزی ازآمریکا گندم بخریدکه خودتان میدانید اگر گندم آمریکا دوماه دیر برسد مردم به خیابانها ریخته با بلوای نان رژیم شما را سرنگون می کنند. لطفا خشمگین نشوید با عقل و درایت به این حرفهای من فکر کنید.

آخه مداح بی شعور که با دریافت مقداری پول میرود آن بالا و با استفاده از صدای جانسوزش مردم را تحریک میکند، شعورش به کجا می رسد که سیاست خارجی جمهوری اسلامی را هدایت و ارشاد کند؟ سیاست خارجی ایران صرفا باید توسط وزارت خارجه جمهوری اسلامی تعیین شود. تمام.

بیچاره و نفهم تویی و همه امثال تو که گول ولایت فقیه رو خوردین و نه از دنیا سر در میارید و نه حتی از دین!!! من خودم تمام قلب و روحم عشق مولا علی علیه السلام هست اما این رو میدونم که بزرگترین دشمن مولایم شماها هستید! من نمازی که تو جایی مثل آمریکا میخونم هزاربرابر بیشتر از نمازی که تو ایران میخونم خلوص داره! ارباب شما که وضعش معلومه اما شما نوچه هاش دو دسته هستین، یا خیلی جاهلین و هیچی حالیتون نیست یا منافعتون اینه که ایران نوکر روسیه و چین بمونه. امریکا سنبل و الگوی توسعه انسانی و برابری و آزادی و در مجموع ارتقآء کیفیت زندگی جامعه هست. اون علی که من 20 سال در موردش مطالعه کردم و شناختم برای جامعه همین رو میخواد نه جنگ، نه کینه، نه ریا، نه تعقیب، نه تکفیر، نه رانت خواری، نه چاپلوسی، نه حکومت زورکی، نه بی احترامی به اقلیت ها، نه بلعیدن بیت المال و ... درود بر آمریکا! مرگ بر اصل ولایت فقیه!!!