وبلاگ Abdolakhan Khan

«آخر مهلت مذاکرات معلوم خواهد شد که گفت‌وگوها موفق بوده‌اند یا خیر»

کج بشینیم و حرف راست بزنیم

گفته بودم که ما هم وارد گود شدیم و قصد دارم با نگاه به اخبار و اطلاعات و تحلیل‌ها و رویدادها و... مطلبی را بهانه کرده، از ری و روم بغداد برای‌تان بنویسم. الوعده وفا. فعلا این قسمت را داشته باشید تا بعد ادامه‌ی مطلب...

آقا بالاخره ماهم وارد گودشدیم!

آقاجان ما به هرکی برمی‌خوریم، هی ما رو به جلو هول میده که عبدالله خان، داشم، بروجلو ماهواتو ازهمین پشت مشت‌ها داریم. مگه تو ازکی کمتری؟ می‌گم سیجوری شده که این حرف‌هارو میزنی؟  میگه والله هرکی یه قلمی، مدادی، کیبردی، خلاصه یه چیزی  دستش گرفته و هی می‌نویسه و هی می‌ده زیرچاپ وبالاشم اسم ورسمشو میذاره وبین سرو همسر، کلی معروف و مشهور میشه و از مزایای قانونی و غیرقانونی آن بهره برداری میکنه. تو داشم، با این خط و ربط به این خوبی‌ات، بالاخره واسه خودت ‌«کیمسن آقا»ئی هستی، اشکبوسی بودی،  چرا گوشه و کنار خودتو قایم کردی و لام تا کام حرفی نمیزنی، مطلبی نمی‌نویسی، گرد و خاکی به راه نمی‌کنی!؟

میگم آخه آق مرتضا قربون اون ابروهای پیوسته‌ات برم که لنگه تو این شهر نداره، دیگه دوره ما گذشته و حالا دیگه دور دور جوونهاست مگه نشنیدی شاعر گفته:

رسیده است دوره من و جوانی‌ام به آخر خط

تصویر Abdolakhan

۲۲:۵۱

۱۰

بهمن

۱۳۹۳

آقا یه فکری بکنید سرجدم

آقا سرجدم یه فکری برای این قسمت وبلاگستان بکنید.  این مطالب مدتها است که دست نخورده باقی مانده و ما هروقت میرویم سراغ وبلاگستان که یه مطلب تازه به بینیم، همان مطالب قبلی باز ظاهر میشوند.  قسمت های سیاسی و خبرها و طنز و کارتونستان و حقوق بشر و فن آوری و ....بسیار خوب پیش میروند و تند تند مطالب آن ترو تازه میشوند اما این قسمت وبلاگستان همینطور درجا می زند.  واقعا نمی خواهید کاری بکنید؟ 

تصویر Abdolakhan

۰۶:۳۰

۰۲

ارديبهشت

۱۳۹۳

Subscribe to RSS - وبلاگ Abdolakhan Khan