وبلاگ بل بلی گوش

صدای آمریکا، تشکر تشکر

اگر نمی‌دانید پس بدانید به کوری چشم حقیقت، جمهوری مقدس مورد قبول و اعتماد اکثریت قاطع مردم ایران است. عزیزان در بخش فارسی بی‌بی‌سکینه و همتای آن در آمریکا تلاش شبانه روزی می‌کنند تا این موضوع را به گوش مردم ایران برسانند تا آنها هم بدانند.

الطاف و مراحم بی‌بی‌سکینه به اندازه‌ای می‌باشد که زبان از تمجید آن قاصر است،  ولی هنوز می‌شود از این‌همه دل‌سوزی بخش فارسی صدای امریکا برای مردم ایران تقدیر کرد و با صدای بلند داد زد: «صدای آمریکا، تشکر تشکر»!

تصویر بل بلی گوش

۱۳:۵۲

۱۶

فروردين

۱۳۹۵

تشکر از سه تفنگدار؛ مهاجرانی، بهنود و نگهدار

یکی از فواید دادن  ریش و قیچی به دست عزیزان رسانه هایی مانند بی بی سکینه، به فراموشی سپردن سوابق  تلخ افراد و ترسیم آینده ای شیرین توسط آنان میباشد.

سه تفنگدار لندن نشین خط مقدم این حماسه، آقایان سید عطاءالله مهاجرانی، مسعود بهنود و فرخ نگهدار میباشند که در کنار مجید تفرشی باید از زحمات مستمر آنان در به فراموشی سپردن سوابق سردارانی مانند قاسم سلیمانی (سردار عارف) و آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی بهرمانی (سردار چاپندگی)  تشکر ویژه شود.

تصویر بل بلی گوش

۱۳:۲۸

۱۴

بهمن

۱۳۹۴

خریت تحریم انتخابات

متاسفانه عده ای از دموکراسی بی خبر با شرکت مردم در انتخابات مشروعیت بخش جمهوری مقدس مخالفت میکنن.

دلایلی که این بیخبران هم میارن یکی از یکی دیگه تق و لق تره.  میگن انتخاب بین کاندیداهای بد و بدتر که اونا هم از فیلتر گذشتن که نمیشه اسمش رو گذاشت انتخابات. یا میگن بنا بر اصل ١١٠ قانون اساسی جمهوری مقدس، مردم ایرون رعیت و  مقام گندهۀ معژم صاحب همه است و با یک دستخط دو سطری حکم حکومتی، تصمیم  همه نمایندگان مجلس یعنی پشم.  

ولی نمیشه زیر این حقیقت هم زد که شرکت در انتخابات مشروعیت بخش یکی از پایه های تداوم جمهوری مقدسه که خدمات بیشمارش به زنان، مردان، کودکان، بهتر شدن وضعیت آب و هوا، اقتصاد، صلح در منطقه، آبروی ایران در جهان و هزار و یک پیشرفت دیگه انکارش غیر ممکنه. 

تازه، نون و آب خیلی ها هم به  بقاش چسبیده،  پس، تحریم انتخابات مشروعیت بخش خریته.

تصویر بل بلی گوش

۱۳:۵۹

۳۰

دي

۱۳۹۴

خسته نباشین به مخالفین تحریم

تا چند ساعت دیگر بصورت رسمی تحریم های اقتصادی علیه جمهوری مقدس بخاطر  بمب هسته ای بازی برداشته میشه.

کم نبودند آنانی که در چند سال گذشته با لابیگران جمهوری مقدس  در مخالفت با فشار اقتصادی  به نظام مقام گندهۀ معژم همصدا شدند و استدلال هم میکردند که با برداشته شدن تحریم دستیابی به دموکراسی  میسر میشود.

در این مقطع تاریخی، مدافعان برداشتن فشار از جمهوری مقدس و همزمان توقع دموکراتیزه شدن این فرصت را پیدا کرده اند که ثابت کنند ادعاهای بیخودی نکرده و میشود دیکتاتوری را با پول بیشتر و شرکت در انتخابات مشروعیت بخش آن سر به راه کرد.

البته از این پس همۀ رفتارهای غیر دموکراتیک جمهوری مقدس پای این عزیزان هم نوشته میشود.

تصویر بل بلی گوش

۱۱:۴۵

۲۶

دي

۱۳۹۴

قدردانی از سید ابراهیم نبوی

متأسفانه برخی مردم ایران بسیار قدر ناشناس تشریف دارند. مثلاً نگاه کنید به همین سید ابراهیم نبوی که مورد انتقاد بعضی ها قرار میگیره.

رنج سفر از ایران به اروپا و بعد از اقامت چن ساله اونجا حالا کالیفرنیا نشین شده تا با تلاشهای فراوان برای گرم کردن تنور "انتخابات" مشروعیت بخش جمهوری مقدس و تشویق مردم به شرکت در آن خلاف گفته معروف اینشتین را ثابت کنه که "معنی جنون، تکرار یک اشتباه و انتظار نتیجه متفاوت داشتن است."

باید قدر این دانشمند را دانست که برای تکامل پروژه علمی خود حتی وعده بازگشت به ایران در زمان "انتخاب" رئیس جمهور دکتر مفتاح السلطنه را که داده بود نادیده گرفته.      

تصویر بل بلی گوش

۰۹:۵۳

۱۷

دي

۱۳۹۴

١٠ فرمان اکبر گنجی

اکبر گنجی، یکی از معروف‌ترین شیدایان حرفه‌ای اصلاح و تداوم جمهوری مقدس در خارج از کشور است.

مقاله ای به لسان انگلیسی بمناسبت انتخابات انتصابی که مقام گندهۀ معژم حرف اول و آخر را می‌زند از این تلاشگر منتشر شده که  در آن ١٠ دلیل برای اهمیت این سری جدیدی انتخابات در ایران آورده است.

کسی می‌داند استدلال تراشی برای موجه نشان دادن انتخابات انتصابی به انگلیسی چی می‌شه؟

تصویر بل بلی گوش

۱۹:۳۰

۰۷

دي

۱۳۹۴

دکتر جواد چاخان و تور اروپایی بدون شراب

قرار بود که دکتر مفتاح السلطنه به سیاحت رسمی اروپا بره که پس از رفع مشکل وجود شراب فرانسوی سر میز شام،  الله اکبر  گویان با کشتار پاریسی‌ها موجب به عقب انداختن این سفر شدند.

دکتر جواد چاخان در اعلام تعویق سفر از مبارزۀ جمهوری مقدس با تروریسم حرف زده و گفته «در پی تماسی که با وزیر امور خارجه ایتالیا داشتیم تصمیم گرفته شد که در حال حاضر تمام توجه‌ها به بحث مبارزه با تروریسم اختصاص پیدا کند و سفر رئیس‌جمهور به این منطقه به زمان دیگری موکول شود.»

باید این تصمیم را به فال نیک گرفت و توجه ها را به سابقۀ  تروریسم جمهوری مقدس در همین پاریس اکنون در عزا نشسته معطوف کرد و  از دکتر جواد چاخان پرسید که رطب خورده منع رطب چون کند؟

تصویر بل بلی گوش

۱۱:۱۱

۲۳

آبان

۱۳۹۴

عیار مسلمانی

مانند دیگر موارد، کشتار اخیر در پاریس بحث عبث زیر سوال بردن مسلمانی قاتلان تروریست را مطرح کرده وعیب و ایراد را به گردن مسلمانی آنان انداختند.  

در بین گروه‌هایی که معتقدند اسلام  قاتلان در پاریس با دین اسلام خوانایی ندارد، صدای شیدایان حرفه‌ای اصلاح و تداوم جمهوری مقدس از دیگران بلندتر است.

ولی، کارنامۀ پر و پیمان عملیات تروریستی و کشتار توسط جمهوری مقدس صلاحیت  محک زدن عیار اسلام دیگران را به آنان می‌دهد؟

تصویر بل بلی گوش

۱۱:۱۷

۲۷

آبان

۱۳۹۴

اکبر گنجی، اسرائیل و ماله کشی

زیستگاه صهیونیست‌ها که با نام مستعار کشور اسرائیل در قلب خاورمیانه است بهترین ودیعه  آسمانی به شیدایان حرفه ای اصلاح و تداوم  نظام مقام گندهۀ معژم می‌باشد.

شیدایان هر کجا که کم می‌آ‌ورند، به‌جای بازنگری تئوری‌های صدتا یک غاز خود،  با ماله‌کشی همه یا بخشی از تقصیر را به گردن اسرائیل می‌اندازند.

شیدایان میگفتند که تحریم جمهوری مقدس موجب بسته شدن فضای سیاسی و بدتر شدن وضع حقوق بشر شده و با برداشته شدن آن اوضاع بهتر می‌شود.

تصویر بل بلی گوش

۱۱:۱۴

۱۳

آبان

۱۳۹۴

یکی از خیاطان لابی نایاک در کوزه افتاد

با دستگیری سیامک نمازی در تهران که در کنار تریتا پارسی نایاک در آمریکا را راه انداخت، به نظر می‌رسد تاریخ مصرف این «لابی» در شکل فعلی آن رو به اتمام است. پس از انعقاد قرارداد هسته‌ای که نایاک یکی از دلالان آن بود،  سال‌ها افشاگری‌های ایرانیان، و در صدر آنان حسن داعی، در بارۀ این لابی، عوامل و سوابق آنها در رسانه های آمریکایی هم منعکس شد.

این لابی در زمانیکه فعالین حقوق بشر خواهان گنجاندن رعایت حقوق بشر بعنوان یکی از شروط انعقاد قرارداد هسته‌ای با جمهوری مقدس بودند شدیداً با این درخواست مخالفت و علیه آن لابی‌گری می‌کرد. 

حالا هم که مقام گندهۀ معژم  در نامه‌ای که با گذاشتن شروط مختلف قرارداد هسته‌ای را قبول کرده، یکی از آن شرط‌ها کنار گذاشتن هر تحریم جدید علیه نقض حقوق بشر و عملیات تروریستی می‌باشد.

تصویر بل بلی گوش

۲۲:۴۴

۳۰

مهر

۱۳۹۴

Subscribe to RSS - وبلاگ بل بلی گوش