گوسفندان حامی هاشمی: مهدی بیا! مهدی بیا!

گوسفندان قربانی شونده برای مهدی هاشمی خواستار آمدن او شدند!

به گزارش فالس نیوز، عفت هاشمی با تشکر از همه گوسفندانی که قرار است برای سلامتی پسرش قربانی شوند، از آنها خواست قبل از «پخ -پخ» شدن، برای آزادی مهدی «بع‌بع» کنند.

به گزارش خبرنگار فالس‌نیوز از زندان اوین، بدرفتاری با مهدی هاشمی تا حدی بوده که او وقتی خواسته از بزرگ‌تر بند هم رشوه بگیرد، شهردار بند به او اهانت کرده و گفته «کوسه لختش قشنگه!» این واقعه منتهی به مرگ تعداد قابل توجهی گوسفند (قربانی شدن البته!) شد.

 در امتداد این بدرفتاری‌ها، یک مامور سابق وزارت اطلاعات نیز که قصد سویی داشته و اهل دزفول بوده، خودش، خودش را خودزنی کرد. به دنبال این واقعه، مهدی هاشمی از زندان زنگ زد و از مامان عفت درخواست قربانی کردن تعدادی گوسفند کرد. مامان عفت که درست نشنید، یک گوسفند را فرستاد زندان برای ملاقات شرعی. گفته می‌شود «دنبلان» این گوسفند کنده شده بوده است.

بر اساس آمار گرفته شده توسط کشتارگاه غیر انسانی خانواده هاشمی، از زمان خروج مهدی از کشور و بازگشت و دادگاه، مامان عفت تا کنون به ازای هر یک میلیون دلار در پرونده آقازاده، ۱۰۰ گوسفند را خودش با دستان خودش سر بریده است. این امر مورد تایید علی فلاحیان نیز قرار گرفته است. به نظر می‌رسد با زنده شدن پرونده کرسنت و توتال و افزایش اتهام‌های میلیون‌دلاری، گوسفند در کشور نایاب شود.

همچنین، بر پایه‌ی گزارش منتشر شده‌ی مرکزمطالعات واحد آمار و اطلاعات دانشگاه آزاد، ضریب هوش اکثر این گوسفندهای مرحوم شده، با ضریب هوش حامیان هاشمی در یک حد بوده است. میرزاده رئیس دانشگاه این مساله را ناشی از زحمات مرکز «رویان» دانشگاه ازاد دانست.

بی‌گناهی مهدی

به گزارش فالس نیوز، فاطمه هاشمی، کل پرونده مهدی هاشمی را سیاسی دانست و اعلام کرد «بابا به ما گفته بود که از اول انقلاب و کشته شدن آقای لاهوتی و بهشتی و ۷۲ نفر وطولانی کردن جنگ توسط بابا و اعدام سید مهدی هاشمی و ماجرای ایران گیت و برکناری منتظری و پا گذاشتن بابا روی لوله اکسیژن امام و رهبر شدن علی آقا و دزدی‌های مختصر نفتی و سدسازی و حذف جناح چپ و از انتخابات مجلس چهارم و مرگ نویسندگان و شکنجه‌ی منتقدان بابا و مرگ سید احمد خمینی و... همیشه دنبال توطئه علیه خانواده مظلوم ما بوده‌اند.»

فاطمه هاشمی افزود: «به خدا این رشوه‌ای که می‌گویند مهدی ما گرفته، در مقابل معاملات دارویی که من خبردارم، هیچی نیست!» خبرنگار فالس‌نیوز از خانم هاشمی پرسید «کدام معاملات دارویی؟» خانم هاشمی در اعتراض به سانسور حرف‌های بعدی‌اش که نزده بود این گفتگو را نیمه تمام گذاشت.

۵