فالس‌‌نیوز: رفسنجانی منتظر «خبر مرگ» آقا

جونیور: دق‌مرگش می‌کنم

هاشمی رفسنجانی که با پا گذاشتن روی لوله اکسیژن امام، او را «راحل» کرد، در به در دنبال لوله‌های مقام معظم رهبری است. همچنین مهدی گفت تا پیش از اعلام حکم دادگاه، «آقا» را می‌میرانم.

به گزارش خبرگزاری فالس از جماران، هاشمی رفسنجانی اعلام کرد که مجلس خبرگان نیاز شدیدی به او دارد، وگرنه او اهمیتی به مقام دنیا و ریاست مجلس خبرگان و تلاش برای زدن زیراب مقام معظم رهبری و حفظ موقعیت فرزندانش و قرارداد کرسنت و سود ۳۵ ساله‌اش برای جونیور نمی‌دهد.

آقازاده نفتی رئیس مجمع دیروز بعد از کشف وایبر با موبایل انگلیسی که از لندن با خود برده بود، یک پیامک برای همه فرستاد تا همه یادشان بیاید که آقاجان چقدر باحال است. پس از موفقیت در ارسال پیامک با خواندن دستورالممل(نه دستورالعمل) جلایی‌پور، در تماس با یک خبرنگار روسی به او گفت که از بیت برایش خبر آورده‌اند که همه دستگاه‌های مقام معظم رهبری از کار افتاده است. به دنبال تماس خبرنگار فالس نیوز با حاج خانم مقام رهبری، معلوم شد دستگاه‌های ایشان سال‌ها است از کار افتاده و این معنای افتادن معظم‌له در دام حضرت عزرائیل نیست.

به گفته ماموت آلوزاده‌ی شباشبایی، مهدی هاشمی بعد از آنکه محسنی اژه‌ای مژده صدور حکمش را پیش از پایان سال جاری داد، از باباجان شنید که تنها در صورت ارتحال مقام معظم رهبری است که ممکن است اعلام حکم عقب بیافتد، اما محسن هاشمی اعلام کرد که اگر مقام معظم به سرای باقی بشتابد، احتمالا دوست‌داران سردار نقدی و سردار سلیمانی و سردار جعفری و حاج آقا طائب، بلایی بر سر پروستات‌های کل افراد خاندان هاشمی خواهند آورد که پروستات مقام معظم رهبری در مقابل‌شان بسیار عظیم جلوه خواهد کرد.

به دنبال انتشار شایعه ارتحال مقام معظم رهبری، فائزه هاشمی پس از بررسی دارایی‌های استرالیا به فاطمه گفت لطفا داروهای خاص مرا هرچه زودتر برسان. 

در حال حاضر، عفت مرعشی که مدتی است پس از نماز ذکر علیه مقام معظم رهبری می‌گوید و کم‌کم حمد و سوره را نیز فراموش کرده و فقط با لعنت به معظم له برای اذیت کردن آقا مهدی هنگام نماز می‌پردازد، گفت: «اکبر، بریم لندن، ناتینگ هیل، همون جایی که اخوی صیغه‌بازت خونه خالی داره».

در همین حال، حجت‌الاسلام رسایی با شنیدن متن شنودهای خاندان هاشمی و مرعشی و لاهوتی و غیره، اعلام کرد که به عواملش در سراسر کشور گفته است مراقب فرار آقازاده‌ها خواهد بود.

 

۴