فالس‌نیوز: حراج پیراهن پائولو مالدینی

گفتنی است که پس از بازی تیم‌های ستارگان آث میلان و پیش‌کسوتان پرسپولیس، پایان رافت پیراهن خود را با مالدینی اسطوره ایتالیایی تعویض کرد و این موضوع حاشیه‌های بسیاری را به دنبال داشت...

در پی اعلام خبر فروش پیراهن پائولو مالدینی از سوی پایان رافت به قصد امور خیریه از هم اکنون تلاش‌ها برای خرید این پیراهن از سوی خیرین آغاز شده است.

گفتنی است که پس از بازی تیم‌های ستارگان آث میلان و پیش‌کسوتان پرسپولیس، پایان رافت پیراهن خود را با مالدینی اسطوره ایتالیایی تعویض کرد و این موضوع حاشیه‌های بسیاری را به دنبال داشت.

سرانجام پایان رافت اعلام کرد که به قصد امور خیریه این پیراهن را در روز پنجشنبه این هفته به مزایده می‌گذارد.

به گزارش فالس نیوز شنیده‌ها حاکی است که پس از اعلام این خبر دو تن از خیرین دایمی کشور یعنی بابک زنجانی از دلالان زحمت‌کش نفت و حسین هدایتی از دیگر سربازان عرصه اقتصادی برای تصاحب این پیراهن به رقابت شدیدی پرداخته‌اند.

حسین هدایتی مدیرعامل استیل آذین در این باره به یک منبع آگاه گفته است: «من این آقا را نمی‌شناسم اما اگر خیلی دنبال کار خیر است بهتر است برود بدهی‌هایش به تامین اجتماعی را صاف کند! همه می‌دانند که پیراهن مالدینی به تن ایشان گشاد است و بهتر است برود دنبال کار خیر دیگری متناسب با سایز و قواره‌اش!»

بابک زنجانی هم در واکنش به این اظهارات گفته است: «بهتر است ایشان پایش را از گلیم خودش درازتر نکند و فکر نکند برادران سپاه فقط از ایشان حمایت می‌کنند. اگر همین امروز احساس تکلیف کنم می‌توانم امتیاز کل باشگاه آث میلان را به نفع سپاه پاسداران خریداری کنم!»

زنجانی افزوده است: «بنده بدهی به تامین اجتماعی ندارم بلکه مانده حسابی است که با سعید مرتضوی و فاضل لاریجانی دارم که آن هم به روی چشم به زودی از شرمندگی این دوستان در می‌آیم.»

۵