فالس نیوز: اپوزیسیون بنفش خارجی منتظر فرمان رهبری

اصول‌گرایان به خارج می‌روند و «مخالفان» بر می‌گردند داخل

به دنبال نرمش معظم رهبری و آغاز دوران لبخند، گروهی از مخالفان نظام که هر چهار سال یک‌بار به نامزدهای مورد تایید جنتی رای می‌دهند به ندای معظم‌له لبیک گفته، با فراموشی ۴ سال گذشته، دشمنی با منتقدان رهبری را آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار فالس‌نیوز از غربتستان، مرکز تبلیغات استراتژیک اپوزیسیون بنفش مستقر در خارج از کشور، در جلسه‌ای موسوم به «غدیر رم»، ضمن تبریک به مناسبت پذیرش یگانه نرمش ولایت، پیمان‌نامه برخورد با منتقدین آقا امام خامنه‌ای را تصویب کرد که به امضای اعضا رسید.

در ابتدای جلسه، از مبارزه همه مخالفان نظام که با رای خود، مشروعیت نظام را زیر سوال برده بودند تشکر شد اما مطابق قانون متمم مرحوم ناپلئون قلعه حیوانات قرار شد این مساله در صورت جلسه نیاید. همچنین پیام سید محمد خاتمی قرائت شد. خاتمی گفت: هر کس تاکنون مولای او بوده‌ام، از امروز سید علی مولای اوست!

بر اساس این پیمان نامه، مقام معظم رهبری خوب است و هیچ کدام از حرف‌های ۲۴ سال گذشته معظم له در سرکوب مخالفین و تایید قتل و شکنجه و تجاوز و غیره را نباید به روی ایشان آورد.

همچنین به دلیل نرمش ایشان، آوردن اسم «کهریزک»، «۳۵۰»، «۲-الف»، «۲۰۹» و  غیره تا اطلاع ثانوی اکیدا ممنوع اعلام شد.

در ابتدای جلسه اعلام شد که نرمش معظم رهبری تنها در مقابل سیل خروشان بخشی از امت واحده که بعد از حصر موسوی و کروبی قیامت نکرده‌اند، بوده است. بر اساس همین خبر، مقرر شد حرفی در مورد اثر تحریم‌ها بر معظم له زده نشود تا ایشان نرمش را به فراموشی بسپارد. 

همچنین دستور حمله متمرکز علیه دشمنان قسم خورده رهبری صادر شد و مقرر شد از این پس، مقام معظم رهبری، با حفظ سمت، مقام ولایت اصلاح‌طلبان و همه بنفش‌ها هم باشند.

از سوی دیگر، با بروز اختلاف در خیمه اصول‌گرایانی که از بعد از نرم شدن مقام معظم گیج شده‌اند، دفتر پناهندگان سازمان ملل خواستار نقض پناهندگی حامیان جدید رهبری مستقر در خارج و دادن کارت‌های آنان به اصول‌گرایان مذکور شد. بر همین اساس، سخن‌گوی این دفتر گفت: «کسانی که به وجودشان در داخل کشور نیاز مبرم هست و مقام معظم رهبری هم بعد از نرم شدن به آنان امان‌نامه هم می‌دهد، بیخود کرده‌اند از امکانات پناهندگی استفاده می‌کنند.»

۴.۶۷