ناشی‌گری‌ نعیمه اشراقی در انتشار عکس «فتوشاپی» دخترش

«تدلیس» دیگری از نوه آیت‌الله خمینی

نعیمه اشراقی، نوه آیت‌الله خمینی، به مناسبت آن چه «کسب مقام اول در مسابقه OCE ایالت انتاریو کانادا» توسط دخترش اعلام کرده، عکس وی را به صورت دستکاری شده و با حجاب بیشتر در فیس‌بوک منتشر کرد.

نعیمه اشراقی امروز در صفحه فیس بوک خود با انتشار عکسی نوشت: «نعیما طاهری دختر جوان ایرانی در مسابقه OCE از ایالت انتاریو کانادا مقام اول را کسب کرد. حدس بزنید این دانشجوی ایرانی کیست؟ دخترم نعیما دانشجوی رشته روابط بین الملل.»

 اما عکسی که نعیمه اشراقی از دخترش در این پست فیس‌بوکی منتشر کرده، برای حجاب «کامل‌تر»، به صورت ناشیگرانه‌ای دستکاری شده است.

 این در حالی است که وی کامنت‌هایی را که این موضوع را افشا می‌کند، سانسور می‌کند.

 یکی از کامنت‌ها این بود: «سرکار خانم، همه داعیه روشن‌فکری شما به همین دست بردن در عکس و پاک کردن کامنت‌ها ختم می‌شود؟»

 نعیمه اشراقی نوه آیت الله خمینی، خواهر زن محمدرضا خاتمی، و عروس آیت‌الله طاهری است.

وی به تازگی سخنانی از هاشمی رفسنجانی مبنی بر نقش داشتن بشار اسد در حملات شیمیایی اخیر دمشق در صفحه فیس بوک خود نقل کرد که مجبور شد پس از مدتی آن را تکذیب کند.

عکس سانسور نشده

با کمی تغییر در میزان تیرگی و روشنی عکس سانسور شده، می‌توان آثار فتوشاپ را کاملا مشاهده کرد.

 

------
این خبر با افزوده شدن عکس‌های پایین، به‌روز شده است.

۳.۷۵

دیدگاه‌ها

من نميدونم خانم نعيمه خانم كه با اونهمه دقت براى خدا خط چشم مى كشد و ايضا خط ابرو و دور لب، چطور با اين بى دقتى دامن دخترش را پايين كشيده كه مرغ هاى پخته هم متوجه مى شوند، در ضمن ايشان براحتى مى توانستند از همان مغازه اى كه روسرى هاى كارتيه و ... براى خودشان مى خرند يك بلوز آستين بلند براى بنده زاده مى خريدند يا لا اقل فتيله ميل به خودنمايى را در خود پايين مى آوردند تا در زمانى كه در نتيجه جمهورى من در اوردى آقا بزرك ايشان ،دخترهاى ما را در كوچه و خيابانهاى مملكت با تو سرى ارشاد مى كنند،نتيجه اقا بزرگ با كفش هاى مدل ريحانا و ساپورت و غيره روى سن نرود، شايد هم مدل خمين باشد، اما با اين پاشنه ها مى شود جزء لشكر صاحب زمان بشوند؟ من نگرانم!