فالس‌نیوز: دعوت جمعی از طنزپردازان غیر اجاره‌ای از سید محمد خاتمی

ممد بیا! ممد بیا!

تعداد بازدید کنندگان: ۶۵۰
گروهی از طنزپردازان مستقل در نامه‌ای به سید محمد خاتمی، از او قویا درخواست کردند حتما کاندیدا شود!

به گزارش خبرنگار فالس نیوز، گروهی از طنزپردازان مستقل که نان احزاب و بچه پولدارهای سیاسی و آقازاده‌ها از گلوی‌شان پایین نمی‌رود، امروز در نامه‌ای از محمد خاتمی قویا خواستند که شک بین دو شک را کنار بگذارد و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود!متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای سید محمد خاتمی!

تکراری شدن طنز و سوژه‌های این چند ساله ما و اتکا به «هاله نور» و «چماق» و «رای من کو» و غیره، باعث تضعیف شدید صنایع طنز و کاریکاتور و کارتون مملکت شده است!

تمام کارهای این چند ساله، عمیقا تکراری و کلیشه‌ای شده است! این رسم روزگار نیست!

ما طنزپردازان و کارتونیست‌های ایران، برای بازگرداندن ایده و سوژه و گرم شدن بازار کارمان به وجود حضرت‌عالی که با اطمینان و قدرت و هیبت و استقامت و پایمردی و حمایت کامل از همراهان و بدون تزلزل و با آگاهی و ... حرف نمی‌زنید و عمل نمی‌کنید، احتیاج مبرم داریم!

باعث تاسف است که از وجود عدم توانایی‌هایی حضرت‌عالی در طول هشت سال ریاست جمهوری‌تان بهره لازم را نبردیم و از این بابت به همه شهروندان بدهکاریم.

با عنایت به این برهه حساس تاریخی که برای احیای طنز و کاریکاتور مملکت به شما و جناح شما احتیاج مبرم هست، خواهشمندیم شک و تردید را کنار بگذارید و هرچه سریع‌تر مدارک خود را جهت بردن به وزارت کشور کامل کنید!

با احترام!جمعی از طنزپردازان مستقل نایاب!

۴.۲