هاشمی رفسنجانی: باید «آرمان‌های امام راحل» احیاء شود

اکبر هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه هدف اصلی نظام ایران، «ترویج اخلاق اسلامی» بود، گفت: متاسفانه اخیرا برخی سوءتدبیرها و مدیریت‌ها ما را از این هدف دور کرده و لازم است شجاعانه اشتباهات اصلاح شود و «آرمان‌های امام راحل» احیاء شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هاشمی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با حمله‌ای تلویحی به تیم دولت گفت: علنی شدن اختلاف مسوولان و اصرار تعمدی برخی بر ایجاد تفرقه نگران‌کننده است و توجیه منطقی ندارد.

وی گفت این گونه علنی کردن اختلافات باعث می‌شود «قدرت‌های استکباری» تحریم‌های سخت‌تری علیه ایران بکار گیرند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنانش با ابراز تأسف از فقدان نشاط و سرزندگی سیاسی در دانشگاه‌ها، عدم حساسیت مسئولان کشور نسبت به این وضع را نگران‌کننده خواند و گفت: نقد منصفانه و تاملات تئوریک و فکری و عملی خواسته به‌حق حال حاضر جامعه دانشگاهی و دانشجویان است.

هاشمي رفسنجاني تصريح كرد: متأسفانه اخيراً برخي سوءتدبيرها و مديريت‌ها ما را از اين هدف دور كرده و لازم است شجاعانه اشتباهات اصلاح و آرمان‌هاي اصيل امام راحل(ره) و نظام اسلامي احياء گردد.

هاشمی در پایان هم از مسوولان خواست آستانه‌ی تحمل خود را بالا برده، «سخن حق» را از هر کس بشنوند و بهترین آن را انتخاب کنند.

در رویدادی دیگر مرتبط با حمله‌ی تلویحی به احمدی‌نژاد، رییس قوه قضاییه هم امروز گفت «مسوولان باید حدود خود را بشناسند، همانطور که قانون اساسی حدود و مسئولیت‌ها را مشخص کرده‌ است و رهبری هم امر کرده که مسوولان اختلافات خود را به میان مردم نکشند.»

به گزارش مهر، صادق آملی لاریجانی با بیان اینکه مردم میان مشکلات معیشتی خود و حمایت از اصل نظام تفکیک قائل شده‌اند گفت؛ مردم ایران «تمام‌قد در دفاع از نظام ایستاده‌اند.»

۴.۶۷

دیدگاه‌ها

کار رسانه ها این روزها بخصوص شده اراجیف فرزندان میر حسین موسوی نخست وزیر کشتار ۶۷ و دهه خفقان! تا حالا کسی شده از سلول مغزیش کمک بگیره که این خبرهای برخورد امنیتی با فرزندان میرحسین موسوی دائما چطور به بیرون میاد که هیچ کدام این ماموران بچه های میرحسین رو گوش مالی نمیکنن که چرا خبرها رو به بیرون درز میدن؟

اراجیف!؟ فکر نمی کنید با این نوع نظر دادن از جاده انصاف خارج شدید؟ از این که موسوی در قوام و دوام این حکومت جهل، جور، خرافه، جنایت، فساد و تباهی نقش داشته بحثی نیست ولی تایید و یا بی اهمیت قرار دادن این گونه برخورد ها از طرف این حکومت با فرزندان دخترش در صورت صحت غیر منصفانه و ناعادلانه نیست؟

هاشمی هم اصلاح طلب شد؟ عجب! لامصب سیستمش از ساعت اتمی هم دقیقتر کار می کند. دقیقاً یکی به میخ می زنه یکی به نعل اینقدر دقیق که من یه نمه مشکوک شدم نکنه ساعتهای اتمی در جهان را با این تنظیم می کنند.

gooysh
به ،به ،برگردیم به آرمان های امام راحل ،پس حق داریم به سید ،و پرزیدنت اش بگویم "جیگر "آقای رفسنجانی هنوز پیگیر راه حل امام راحل میبشد ،ولی معلوم نیست هیت مرگ توست چه کسی انتخاب شود ؟؟؟

«ترویج اخلاق اسلامی» همان اخلاقی را میگویی که خانواده خودت را تربیت کرده ای.همان اخلاق چپاول و دزدی و کشتار و زورگویی و زندانی کردن و دستور قتل افراد خارج از کشور را دادن. با این "اخلاق" شما مدتهاست اشناییم.همین دستورات "اخلاقی " شماست که در سیستم جمهوری اسلامی دارد پیاده میشود.