جواد لاریجانی: ندا را مامور انگلیسی MI6 کشت!

لاریجانی گفت: یک نکته غم‌انگیز این که یک مامور ام ای 6 انگلیس که من می‌توانم اسم او را افشا کنم، در یک روز دوشنبه به ایران می‌آید و در همان روز در یک خیابان خلوت ندا آفاسلطان این دختر مظلوم را می‌کشد و در همان روز به انگلیس بازمی‌گردد و موجی از فتنه و ابهام را در کشورما می‌پراکند.

 دبير ستاد حقوق بشر در ايران گفت: «ما دریافته‌ایم که آمریکا در این امر تنها نبوده بلکه دولت انگلیس، فرانسه و آلمان نیز در آن سهیم بوده‌اند. به عنوان مثال دولت انگلیس نه تنها از طریق رسانه‌ها علیه ایران تبلیغ می‌کرد بلکه به صورت عملی نیز در اعتراضات و اغتشاشات وارد شده بود.»


لاریجانی افزود:«یکی از دستاوردهای بزرگ جمهوری اسلامی در 30 سال گذشته این بوده که یک دموکراسی مبتنی بر عقلانیت اسلامی در این کشور پدید آورده است که اسباب پیشرفت جامعه ما را در همه ابعاد پدید آورده است.


 وی ادامه داد: «این دستاوردها در کمتر از سه دهه ما را به یکی از"بزرگترین دموکراسی‌های منطقه" تبدیل کرده است. کشور ما هم اینک مانند خود کانادا توانایی غنی‌سازی سوخت برای رآکتور را پیدا کرده، ما یکی از کشورهایی شده‌ ایم که توانایی راهیابی به فضا و قرار دادن ماهواره در مدار را به دست آورده است. این انقلاب ایران را به کشور شماره یک در بحث سلول های بنیادی و شبیه سازی تبدیل کرده است.)


این گفته‌ها در حالي ابراز مي‌شود که پارس ديلي نوشته است: «سازمان ملل قطعنامه محکومیت نقض حقوق بشر در ایران رابا اکثریت چشمگیر تصویب کردا»


پیش نویس قطعنامه با ۸۰ رای مثبت، ۴۴ رای مخالف، و ۵۷ رای ممتنع تصویب شد. در مراحل رای‌گیری، مقام بلندپایه ايران، محمد جواد لاریجانی، که برای تلاش علیه رای آوردن این پیش‌نویس به نیویورک رفته بود، سعی کرد با یک اقدام آیین‌نامه‌ای، مانع انجام رای‌گیری شود. اما با ۹۱ رای مخالف اقدام ایران و ۵۱ رای موافق این اقدام، مانور ایران با شکست  روبرو شد.


حالا با این سخنان مشعشع لاریجانی سناریو فیلمی که قرار بود با شرکت اوتادی، شریفی‌نیا، ارجمندی، شمقدری، کلاهداری،...در مورد ندای ایران کلید بخورد، مشخص می‌شود و عملکرد به موقع ایرانیان میهن‌پرست و باز کردن صفحه‌های در فیس بوک با حدود ۱۸۰۰۰ مخالف این فیلم و بازيگران آن در کمتر از یک هفته چه به جا و به موقع بود، و دسیسه حکومت را به موقع افشا کرد و باعث تکذیب بازی اوتادی در فارس نیوز و انصراف یک بازيگر ديگر گردید، حال حتا  ‌ اگر فیلم هم ساخته شود، مردم ایران آگاهند که چه خواهد بود.

۴.۵۸

دیدگاه‌ها